MGR
KLAUDIA MROZIK

Współzałożycielka i inicjatorka marki Kosmetolodzy.com. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia i Kosmetologii na kierunku kosmetologia oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej  na kierunku odnowa biologiczna. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Doświadczenie i wiedzę z zakresu zabiegów kosmetycznych, medycyny estetycznej, makijażu permanentnego oraz chemii kosmetycznej, budowała uczestnicząc w szeregu szkoleń i kongresów. Ponieważ kosmetologia jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin nauki, stale podnosi swoje kwalifikacje zdobywając kolejne certyfikaty i dyplomy.

  • + 48 502 598 693
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
klaudia

Jej pasja do zawodu, szczególnie makijażu permanentnego ma odzwierciedlenie w kolejnych finałach konkursów  w których bierze udział. Jest kilkukrotną finalistką między innymi Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym Broadway Beauty.

Kolejne sukcesy mobilizują ją do rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy w zakresie pielęgnacji  twarzy  i ciała. Najnowsze technologie i metody kosmetyczne którymi się posługuje pozwalają precyzyjnie rozwiązać problemy każdej skóry.

skinceuticals sisley sesderma mediderma mesoestetic revitalash xlash