TRĄDZIK

Skinceuticals

  • Zabieg oczyszczający dla skóry z problemami
    idealnie dostosowany do potrzeb cery z niedoskonałościami. Dobór produktów o lekkich, nietłustych konsystencjach, a także zastosowanie masażu drenującego, powodują pobudzenie mikrokrążenia, eliminację toksyn i doskonałe oczyszczenie.

SESDERMA\MEDIDERMA

  • Salipeel - zabieg połączony z oczyszczaniem mechanicznym
    Łączy działanie kwasów chemicznych z oczyszczaniem mechanicznym. Oczyszcza cerę tłustą i mieszaną. Ogranicza ilość zaskórników.
  • Spa peel - zabieg oczyszczający, anti-aging
    Oczyszcza i rozjaśnia skórę, działa przeciwstarzeniowo. Polecany dla skóry łojotokowej, z drobnymi bliznami potrądzikowymi, z zaskórnikami. Dodaje blasku cerze ziemistej, szarej, z objawami fotostarzenia.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Zabieg leczniczo - regenerujący i odmładzający skórę. To rodzaj peelingu mechanicznego, wykonywanego odpowiednim urządzeniem, przy użyciu sterylnych kryształów korundu. Kryształy uderzając z dużą prędkością o powierzchnię skóry, ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Poprzez usuwanie górnych warstw naskórka, w jego warstwie podstawnej, dochodzi do produkcji nowych, pełnowartościowych komórek. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz naturalny wzrost komórek. Skóra staje się gładka, pory ściągnięte, zmarszczki wygładzone. Redukcji ulega ilość zaskórników i produkowanego sebum. Poprawia się koloryt skóry.