MAŁGORZATA DEMBOWSKA

Założycielka i pomysłodawca idei Kosmetolodzy.com. Najwyższej klasy specjalistka w dziedzinie kosmetologii medycznej, dyplomowany trycholog, ekspert w dziedzinie kosmetyki przeciwstarzeniowej, wizażystka i stylistka. Pasjonatka dermatologii estetycznej od ponad 12 lat zgłębiająca tajniki zdrowego podejścia do zagadnień związanych z naturalnymi zmianami zachodzącymi w naszej skórze.

  • + 48 604 699 959
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
gosia

Praktyka kosmetyczna to pasja, której poświęciła znaczną część swojego życia. Jakość jej wykształcenia korelująca z zainteresowaniami specjalistycznymi w dziedzinie pielęgnacji i podkreślania naturalnego piękna jest ustawicznie podnoszona poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach medycznych.

Pasja połączona z fachowym know how i determinacja w osiąganiu wyjątkowych efektów pozwalają zaoferować klientom usługi na najwyższym poziomie. Fundamentem jej pracy jest holistyczne podejście do człowieka, opierające się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie na siebie wpływają, znajdując ucieleśnienie w pięknym i zdrowym wyglądzie.

skinceuticals sisley sesderma mediderma mesoestetic revitalash xlash